خدمات فنی و مهندسی ،بازرسی فنی و نظارت ،آموزش دوره های تخصصی

خط مستقیم مدیریت:  09133955144

گنجینه: دارنده ایزو 9001:2008 و ایزو 17020 مربوط به شرکت های بازرسی فنی و HSE-MS در ایمنی و محیط زیست
سامانه LMS گنجینه با استفاده از بهترین نرم افزار روز اروپا در بین سیستم های مدیریت آموزش (LMS)

درباره مدیر عامل گنجینه

به نام خدا

مهندس علیرضا توکلی مؤسس شرکت گنجینه ایده ال ایرانیان در سال 1391  و دارای مدارک کارشناسی  متالورژی ،عمران و کنترل کیفیت و  ارشد در رشته مهندسی جوشکاری می باشد و.....  می باشد. وی کارشناس و مدرس تأیید شده دوره های آموزشی جوش و بازرسی فنی بوده و با در اختیار داشتن بیش از 17 سال تجربه موفق در زمینه های بازرسی فنی و NDT و ارائه آموزشهای بازرسی جوش و آزمایشات غیر مخرب در حال حاضر مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره شرکت مهندسین مشاور و بازرسی فنی گنجینه ایده آل ایرانیان می باشد.

سخن مدیرعامل مجموعه:

 

از بدو تأسیس «مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان »، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌محور و تهاجمی توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با خلق سبد محصول باکیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و پایا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان این وادیِ پراهمیت به‌تصویر کشیم.سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌پذیر و همگامیِ مطمئن برای مشتریان است، محافظت کنیم و گسترش دهیم. ما در((مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان )) مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ثمرنشستنِ هر پروژه، گام‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان.خشنودی مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند. تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی پروژه ها، با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار، مشتری را قطب‌نمای حرکت خود در پروژه های((مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان ))  قرار دهیم.

 

اکنون، مفتخریم که با بهاء دادن به کارسپاری (تفویض اختیار) و طراحی چارت سازمانیِ افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک بنیان نهاده‌ایم که می‌تواند پابه‌پای سرعت روزافزون تغییراتِ قرن بیست‌ویکم و صنعت شتابان خدمات سازه ،جوش،  بتن ، ژئوتکنیک ، بازرسی فنی وNDT  حرکت کند و همچنین با فراهم‌آوریِ بستر لازم برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت مقتدر دانش، در صنعت تکنولوژی ‌محور و دانش‌بنیانِ مشاوره و نظارت، سازمانی پیشرو باشیم.

 

یکی دیگر از مسئولیت‌های حساس ما در»مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان«، درنظرگرفتن زیرساخت فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی است . ((مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان )) همچنان که فعالیت‌های خود را به‌سوی تبدیل‌شدن به سازمانی با استاندارهای جهانی پیش می‌برد، با ارائۀ خدمات و طرح های نوین و خلاقانه، پیمودن این مسیر را برای مشتریان خود همواره می‌سازد. نتیجه آنکه در سال‌های آینده نیز آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت خواهیم کرد و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل‌به‌فصل خواهیم نگاشت.

 

در اینجا لازم میدارم با اشاره به خط مشی کیفیت مجموعه مندسین مشاور گنجینه ایده ال ایرانیان اعلام دارم بربند بند آن پایبند وهستم و از پرسنل این مجموعه نیز میخواهم حقیر را تا آخر یاری نمایند

 

خط مشی کیفیت مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان:

 

مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان  ، به عنوانمجموعه هولدینگی از مهندسین مشاوره ،اجرایی ،نظارتی ، آموزشی پژوهشی در زمینه های مختلف فنی و مهندسی ،درراستایاعتلای به هدف والای مدیریت وبنیانگذارمجموعهوافزایش وفاداری ورضایتمندی مشتریانوسایرذینفعان،خط مشی كیفی خودرا اینچنین اعلام مینماید:

ارتقا سطح رضایت مشتریان از طریق سرلوحه قراردادن كیفیت و سرعت در تمامی فعالیت های خدمات آموزشی، پژوهشی و نظارتی

 

  تحكیم روابط با شركاء آموزشی، پژوهشی و نظارتی از طریق برقراری رابطه برنده -برنده

 

ارتقاء ارزش آفرینی برای سهامداران با تاكید بر رویكردهای مدیریت منابع مالی و هزینه ها

 

 چابك سازی فرآیندهای كلیدی مجموعه از جلب هنرجو تا پایان دوره ورفع سئولات متداول آنها

 

  توسعه سازمان الكترونیك یكپارچه و دانش محور

  مدیریت بهینه سرمایه‌های انسانی و رفاه آنان در راستای تعالی سازمان

 

افزایش کارآییو بهبود مستمر تمامی فعالیتهای مهندسین مشاور

 

  گسترش فعالیتهای خدمات فنی و مهندسی و بخشR&D

 

راهکارها:                                     

 

I.   نگرش رقابتی و هوشمندانه به کلیه مسائل و فعالیتهای درون وبرون سازمانی

 

II.  آموزش مستمر پرسنل در قسمت های مختلف سازمان در جهت افزایش کیفیت واحدها و پاسخگویی بهتر مجموعه به مشتریان

 

III.  تبلور فرهنگ خودکنترلی و علاقمندی به کار در پرسنل مجموعه

IV.  تفویض اختیارات و افزایش اعتماد به نفس در پرسنل و ایجاد انگیزه در آنهاو استقرار نظام ارزیابی عملکرد پرسنل در راستای تعالی سازمان

 

حركت درچهارچوب سیاست‌های كیفی فوق،جزبااعتقادبهاصل اتحادصادقانه وتعهدبه رعایت اصول والزامات سیستم مدیریت كیفیت میسرنخواهدبود.
اینجانب  مجدداً ضمن  
اعلام تعهد كامل به اجرا، حفظ و نگهداری سیستم، از كلیه پرسنل محترم این مجموعه پژوهشی ،نظارتی، آموزشی انتظار دارم با درك كامل این خط مشی، مشاركت خود را به صورت مستمر در تحقق اهداف به كار گیرند.

 

مدیر عامل مهندسین مشاور گنجینه ایده آل ایرانیان

 

علیرضا توکلی

 


 

صفحه اصلی گنجینه درباره ما درباره مدیر عامل گنجینه

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی شبانه روزی حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه.

انجمن ها وسایتهای مرتبط

پیام فوری

با افتخار اعلام میکنیم  آزمایشگاه  بتن و ژئو تکنیک  این مجموعه در کرمان راه اندازی شد

خبرنامه

مترجم سایت

Persian Arabic Dutch English German Italian Turkish